Наші партнери - ПП '' Опалення Ніагара '', Тернопіль - С-ми Опалення , Водопостачання , Кондиціонування , Газопостачання , Вентиляція , Каналізація , Басейни , Басейн

Пошук
Перейти до вмісту

Головне меню:

Наші партнери

Про Нас
Котли

      Концерн Ferrolі S.p.A. – це 5 виробничих підрозділів та 12 виробничих підприємств в Італії, Германії та Іспанії, які успішно займаються виробництвом опалювальної техніки. Це - також головний виробник сталевих та алюмінієвих радіаторів, систем кондиціювання повітря, гідромасажних ванн та душових кабін.
   Детальніше з повним асортиментом продукції Ви можете ознайомитись на сайті фірми http://ferroli.ua/ua/company, а замовлення зробити прямо в нас.

   Компанія Vaillant є міжнародним лідером на ринку технологій опалення та вентиляції. Vaillant пропонує клієнтам у всьому світі екологічно чисті та енергозберігаючі системи опалення та вентиляції, засновані, головним чином, на поновлюваних джерелах енергії. Портфель продукції складається з традиційних і конденсаційних газових котлів, газових і електроводонагрівачів, сонячних систем, теплових насосів та високотехнологічної автоматики.
    Детальніше з повним асортиментом продукції Ви можете ознайомитись на сайті фірми http://www.vaillant.ua , а замовлення зробити прямо в нас.

     Італійська компанія «Riello» понад 30 років постачає на світові ринки свою водонагрівальну і опалювальну продукцію, що відрізняється незмінною високою якістю і прийнятними цінами. Асортимент її продукції включає бойлери-акумулятори, вентиляторні пальники, пульти управління, водогрійні котли.
     Детальніше з повним асортиментом продукції Ви можете ознайомитись на сайті фірми http://www.riello.su, а замовлення зробити прямо в нас.

     Італійська компанія Biasi, один з провідних світових виробників опалювального обладнання. Асортимент продукції компанії представлений сучасним обладнанням для систем опалення: навісні газові та конденсаційні котли, підлогові газові і сталеві котли, твердопаливні та електрокотли, інноваційні технології (енергетична вежа TES, теплові насоси і сонячні колектори), бойлери непрямого нагріву і чавунні радіатори.
     Детальніше з повним асортиментом продукції Ви можете ознайомитись на сайті фірми http://www.biasi.com.ua, а замовлення зробити прямо в нас.


     Компанія Богемія поставляє електричні та газові котли, котли на рідкому і твердому паливі, бойлери вертикальні, горизонтальні, навісні і підлогові, різної потужності і конфігурації, акумуляційні ємності й каміни на тверде паливо. В асортименті чеські котли Котли від Viadrus, Atmos, Dakon, Mora-Top, Thermona i Ponast та бойлери від Drazice або Reflex.
     Детальніше з повним асортиментом продукції Ви можете ознайомитись на сайті фірми http://bogemia.com.ua/   , а замовлення зробити прямо в нас.

 Італійська компанія BAXI S.p.A. займається виробництвом обладнання для опалення та гарячого водопостачання вже більше 50 років. Асортимент продукції включає настінні стандартні і конденсаційні газові опалювальні котли, підлогові газові котли з чавунним теплообмінником і накопичувальні водонагрівачі.
 Детальніше з повним асортиментом продукції Ви можете ознайомитись на сайті фірми http://baxi.ua/ru/page/about/about-baxi.html, а замовлення зробити прямо в нас.

     Львівська компанія "Веста Терм" - пропонує сонячні колектори, теплові акумулятори, бойлера, твердопаливні котли, гідравлічні стрілки. Хорошої якості болгарського виробництва SUNSYSTEM і BURNiT.
      Детальніше з повним асортиментом продукції Ви можете ознайомитись на сайті фірми http://vestaterm.prom.ua ,  а замовлення зробити прямо в нас.


      Компанія DEFRO один з найбільших виробників твердопаливних котлів в Польщі. Вона пропонує різноманітні моделі котлів ручного завантаження, з авто подачею, котли великої потужності.
      Детальніше з повним асортиментом продукції Ви можете ознайомитись на сайті фірми http://defro.ua, а замовлення зробити прямо в нас.

     Heiztechnik - один з провідних виробників твердопаливних котлів у Польщі. Дана компанія пропонує широкий асортимент засипних котлів, котлів з автоматичним подаванням, котлів середньої потужності, пелетних котлів, конфігураторів.
      Детальніше з повним асортиментом продукції Ви можете ознайомитись на сайті фірми http://ht-heiztechnik.ua, а замовлення зробити прямо в нас.


     Італійська компанія Ariston Thermo Group є одним з лідер на світовому ринку обладнання та систем опалення і гарячого водопостачання. На сьогоднішній день спектр продуктів Ariston Thermo охоплює безліч моделей електричних і газових водонагрівачів, традиційних і конденсаційних газових котлів, бойлерів непрямого нагріву, геліосистем, теплових насосів, електронагрівальних елементів, електронних модулів управління, а також теплових систем для «розумних будинків».
     Детальніше з повним асортиментом продукції Ви можете ознайомитись на сайті фірми http://www.ariston.com/ua, а замовлення зробити прямо в нас.


    Промислова група Viessmann пропонує повний спектр обладнання парових котлів, водонагрівачів, теплообмінників, пальників, різне устаткування для парових і водогрійних котелень; опалювальні котли підлогового і настінного типу для рідкого і газоподібного палива, теплові насоси, котли, що працюють на деревному паливі, обладнання для виробництва біогазу. Асортимент продукції досить широкий — від дистанційних систем контролю та управління до різних систем підігріву підлоги, зберігання палива та інших аксесуарів для опалення й гарячого водопостачання будинку.
      Детальніше з повним асортиментом продукції Ви можете ознайомитись на сайті фірми http://www.viessmann.ua, а замовлення зробити прямо в нас.
 
Опалювальна техніка

     Данфосс - один зі світових лідерів в області виробництва високоякісного енергозберігаючого обладнання для систем тепловодопостачання, компонентів для промисловості і систем охолодження та кондиціонування. Бізнес компанії "Данфосс" зосереджений на таких напрямках – тепловодопостачання, холодильне обладнання, привідна техніка Danfoss Drives, компресори та компресорно-конденсаторні агрегати.
     Детальніше з повним асортиментом продукції Ви можете ознайомитись на сайті фірми http://www.danfoss.com/ukraine, а замовлення зробити прямо в нас.

     Компанія  Wizard пропонуємо широкий асортимент продукції відомих зарубіжних компаній по опаленню – широкий вибір котлів, газових колонок, електроводонагрівачів (бойлери), радіаторів, газових пальників, насоси циркуляційні для опалення, холодного і гарячого водопостачання, труби, каналізації; системи інсталяції і системи для суспільних санвузлів; сантехніка: сантехніка, ванни, душові кабіни, гідромасажні системи, душові піддони, меблі для ванної, аксесуари для ванної кімнати.
     Детальніше з повним асортиментом продукції Ви можете ознайомитись на сайті фірми http://www.wizard.ua ,  а замовлення зробити прямо в нас.

     "Ітака" – гуртовня в сфері продажу систем опалення, водо- та газопостачання, каналізації. Асортимент системи опалення представлений різноманітними котла, водонагрівачами Gorenje, насосами ГУНДФОС, розширювальними баками та рушникосушками, а сантехніка -  це унітази, умивальники, кнопки управління, монтажні рами для пісуарів та умивальників, приховані системи інсталяції, ванни, кріплення
     Детальніше з повним асортиментом продукції Ви можете ознайомитись на сайті фірми http://itaka-te.com.ua ,  а замовлення зробити прямо в нас.

     "Леон Сервіс Плюс" займається оптовим постачання сантехніки європейських виробників для систем водопостачання, опалення та каналізації. Дана компанія пропонує матеріали для внутрішньої і зовнішньої каналізації, поліпропіленові системи, системи РЕХ, труби та фітинги з латуні та міді, котли, бойлери, водонагрівачі, ізоляційні матеріали, системи фільтрації води, обладнання для сонячних систем, лічильники води, змішувачі, крани, душові лійки, вироби з кераміки, інструменти для монтажу, матеріали для кріплення, інсталяційні системи, сифони, гнучка підводка та трубки, вимірювальні прилади, мідь для кровлі та фасадів, розширювальні баки, радіатори, рушник осушки, насоси та насосні станції, запірнорегуюча арматура, труби та фітинги зі сталі та чавуну, системи поливу, водопроводу, газопостачання, металопластикові труби.
      Детальніше з повним асортиментом продукції Ви можете ознайомитись на сайті фірми http://www.leon.ua,  а замовлення зробити прямо в нас.

     Компанія "Ромстал Україна" пропонує матеріали для системи опалення (котли, бойлери, радіатори і конвектори, тепло підлоги, автоматика, сонячні системи, теплові насоси, вентиляцію і кондиціонування), водопостачання (насоси і розширювальні баки, арматура, системи з’єднувань метал, системи з’єднувань пластик, каналізація, фільтра, лічильники, ємкості) та сантехніку різних виробників.
     Детальніше з повним асортиментом продукції Ви можете ознайомитись на сайті фірми http://romstal.ua, а замовлення зробити прямо в нас.

     ТОВ ФЕКО - офіційний імпортер і дистриб'ютор якісної опалювальної техніки відомих провідних виробників з країн Європи. ТОВ ФЕКО є офіційним імпортером торговельних марок «Reflex» (водонагрівачі і розширювальні ємності), «KERMI» (радіатори, підлогові конвектори), «General Fittings», «OVENTROP» і «Conex | Banninger» (фітингові вироби і запірна арматура для сантехнічних систем, систем опалення, водопостачання та газопостачання), «HP Trend» (поліпропіленові труби та фітинги для розподілу гарячої та холодної води), «ARTHERMO» (високоякісні термостати).
     ТОВ ФЕКО офіційний представник торгових марок «VTS EuroHeat», теплові завіси та тепло вентилятори, «BOSCH» і «BUDERUS» котельня техніка, «Electrolux» електричні бойлери, «REHAU» є комплексним постачальником обладнання для внутрішніх інженерних систем: опалення, водопостачання, системи безшумної каналізації та ін.
Детальніше з повним асортиментом продукції Ви можете ознайомитись на сайті фірми http://www.feko.ua, а замовлення зробити прямо в нас.
Басейни, Очищення води

     Компанія «Аквалайн 2000» займається будівництвом і сервісним обслуговуванням басейнів, а також пропонує хімію та обладнання для басейнів. Асортимент її обладнання включає закладні елементи (скиммери, донний злив, форсунки, регулятор рівня, переливні решітки, дреннажі лотка переливу), устаткування водопідготовки, підсвітку і звук для басейну, атракціони для басейнів (пристрій штучного течії, донний гейзер, водоспад, гідромасаж, гірка), осушувачі повітря для басейну.
     Детальніше з повним асортиментом продукції Ви можете ознайомитись на сайті фірми http://aqualine.com.ua , а замовлення зробити прямо в нас.

     ТОВ "Лайнекс" пропонує обладнання для басейнів скиммери, форсунки і проходи, пристрої забору води, контроль рівня води, гідромасажні форсунки, підводне освітлення, фільтри для басейнів, насоси, сходи і поручні, водні атракціони, бладнання для проведення змагань, теплообмінники, електронагрівачі, теплові насоси, осушувачі повітря, пневмовимикачі, аксесуари для басейну, химпрепарати, дозуюче, озонування + УФ, накриття, ролети, плівка для чаші, копінговий камінь, труби та фітинги.
      Детальніше з повним асортиментом продукції Ви можете ознайомитись на сайті фірми http://www.linex.kiev.ua ,  а замовлення зробити прямо в нас.

     «ВЕЛЛ» є однією з компаній, що пропонують матеріали для будівництва, ремонту та декору басейнів, фонтанів, саун і газо-опалювального обладнання. До їх асортименту входять чаши, фільтри, облицювання для басейнів, матеріали для чищення і дезинфікації, сходи і гірки, труби, фітинги, матеріали для будівництва фонтанів, плівка ПВХ, геотекстиль, котли, бойлера.
     Детальніше з повним асортиментом продукції Ви можете ознайомитись на сайті фірми http://well-pro.com.ua, а замовлення зробити прямо в нас.


     Компанія «Ювента-груп» займається проектуванням та будівництвом басейнів «під ключ», установка систем очищення води, установка каналізаційних очисних станцій (КОС). Вона пропонує високотехнологічне обладнання всесвітньо відомих торгових марок: «Culligan» «Waterboss», «Honeywell», «Europea del aqua s. a.», «Necon», «ECD environment», «Fitstar», «Vagner», «Pentair», «Alphacovers». Асортимент компанії «Ювента-груп» включає матеріали для басейнів, СПА-басейнів, фільтрів води, автономної каналізації, терасні дошки.
    Детальніше з повним асортиментом продукції Ви можете ознайомитись на сайті фірми http://yuventa.com.ua, а замовлення зробити прямо в нас.

     Міжнародна група компаній Ecosoft з 1991 р професійно займається науковою діяльністю, розробкою, виробництвом і продажем всіх типів рішень з очищення води. Асортимент їх продукції включає різноманітні фільтри для будинку і бізнесу (з дворівневим захистом від протікання води), готові рішення для очистки води, промислове обладнання, розхідні матеріали для очистки води.
     Детальніше з повним асортиментом продукції Ви можете ознайомитись на сайті фірми http://catalog.ecosoft.ua, а замовлення зробити прямо в нас.
 
Насосне обладнання


     ПП «Аккорд Україна» займається продажем насосного обладнання фірм DAB (Італія), Inoxpa (Іспанія) та ABS (Швейцарія). Фірма DAB пропонує: насосні станції підвищення тиску, занурювальні насоси свердловин і колодязів, занурювальні для каналізації та дренажу, відцентрові і зважених, циркуляційні та ін-лайн насоси DAB, автоматику управління насосами DAB; фірма Inoxpa пропонує обладнання для харчової промисловості, фарма і косметики, молочної промисловості, арматуру Inoxpa, устаткування для виноробства; фірма Zulzer (ABS) - gромислові насоси, дренажні і мулові насоси, станції стічних і каналізаційних вод, системи аерації та турбокомпресори, системи контролю та управління.
     Детальніше з повним асортиментом продукції Ви можете ознайомитись на сайті фірми http://accord.kiev.ua/  , а замовлення зробити прямо в нас.

     ГРУНДФОС є світовим лідером серед передових рішень з виробництва насосів, який диктує тенденції в технології обробки води. Циркуляційні насоси для опалення та кондиціювання повітря, а також відцентрові насоси для промисловості, водопостачання, водовідведення та дозування є основними продуктами. Окрім насосів ГРУНДФОС виробляє стандартні і заглибні електродвигуни, а також надсучасну електроніку для контролю та управління насосами. 
     Детальніше з повним асортиментом продукції Ви можете ознайомитись на сайті фірми http://ua.grundfos.com , а замовлення зробити прямо в нас.

     Німецький концерн WILO SE постачає в Україну сучасне насосне обладнання для систем опалення, водопостачання, водовідведення, вентиляції, кондиціювання. Дана компанія пропонує матеріали для опалення, підлогового опалення, сонячної енергії, кондиціонування  та охолодження, постачання води для пожежогасіння, водоочищення, забір води, знесолення, збирання,  транспортування, очищення стічних вод, водовідведення, захист від повені, захист котла і системи опалення, системи автоматизації споруд.
     Детальніше з повним асортиментом продукції Ви можете ознайомитись на сайті фірми http://www.wilo.ua, а замовлення зробити прямо в нас.

     Італійська компанія DAB PUMPS пропонує широкий асортимент насосів та насосних станції. Зокрема, до їх асортименту входять циркуляційні та ін-лайн насоси, багатоступінчаті відцентрові і самовсмоктуючі насоси, відцентрові насоси, каналізаційні та дренажні насоси, свердловинні і колодязні насоси й заглибні двигуни, бустерні насосні станції (для підвищення тиску води), автоматика керування насосами.
     Детальніше з повним асортиментом продукції Ви можете ознайомитись на сайті фірми http://www.dab.kiev.ua, а замовлення зробити прямо в нас.

Німецька компанія "Richard Halm GmbH + Co. KG" спеціалізується на розробці і випуску циркуляційних насосів і асинхронних двигунів. В даний час компанія має своє проектно-технічне бюро і завод з випуску насосів і електричних двигунів, і, завоювала загальносвітове визнання завдяки своїй якісної і сучасної продукції.
Детальніше з повним асортиментом продукції Ви можете ознайомитись на сайті фірми http://www.dab.kiev.ua, а замовлення зробити прямо в нас.
 
Вентиляція, Кондиціонери


     Компанія ВЕНТС самостійно виробляє повний спектр устаткування для систем вентиляції та кондиціонування будь-якого ступеня складності під торговими марками ВЕНТС, Домовент, Пластивент, Алювент, X-VENT, AirVENTS. Фірма пропонує побутові вентилятори, енергозберігаючі вентилятори, системи повітряного опалення, приладдя для системи вентиляції, повітропроводи і монтажні елементи, промислові і комерційні вентилятори, повітрооброблюючі технології, димовидалення і вентиляція, електричні приналежності, повітророзподільні пристрої.
     Детальніше з повним асортиментом продукції Ви можете ознайомитись на сайті фірми http://vents.ua,  а замовлення зробити прямо в нас.

     Компанія  Systemair AB (Швеція) – один з найбільших постачальників вентиляційного обладнання на ринок України та країн СНД. Продукція групи продається під марками Systemair, Frico, VEAB, Fantech, Menerga і Holland Heating. Асортимент її представлений канальними вентиляторами для круглих, квадратних і прямокутних повітропроводів, дахові, осьові та вибухозахищені вентилятори, вентилятори димовидалення, відцентрові, для агресивних середовищ, для ванних кімнат, припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла, дилери, теплові завіси і тепловентилятори,  вентиляційні дифузори, припливно-витяжні вентиляційні решітки, ірисові клапани та регулятори постійної витрати повітря, камери статичного тиску., повітряні клапани, автоматикою і аксесуарами.
     Детальніше з повним асортиментом продукції Ви можете ознайомитись на сайті фірми http://www.systemair-ukraine.com/ua, а замовлення зробити прямо в нас.

     Компанія "Оптім" пропонує світові технології і устаткування торгових марок Panasonic, Neoclima, Carrier, Toshiba, LG, Сhigo, Sharp, Leberg, RODA, Wesper, Hitachi, Thermokey. Вона займається продажем обладнання побутового кондиціювання, зволоження та оочистки повітря, опалення та водопостачання, комерційного кондиціонування і вентиляції.
     Детальніше з повним асортиментом продукції Ви можете ознайомитись на сайті фірми http://optim.ua,а замовлення зробити прямо в нас.

     АСІС - постачальник обладнання для вентиляції та кондиціонування повітря. Компанія пропонує підвісні вентиляційні установки, канальне обладнання, енергозберігаючі вентилятори, енергозберігаючі припливно-витяжні, вентиляційне обладнання, компресорно-конденсаторні блоки, автоматика і елементи управління.
     Детальніше з повним асортиментом продукції Ви можете ознайомитись на сайті фірми http://www.asys.com.ua,  а замовлення зробити прямо в нас.
Лічильники
Димоходи
 

     Група "Apator" - це динамічна промислово-фінансова група, до складу якої входять 15 компаній - 9 польських і 6 зарубіжних. Дана фірма пропонує смарт-лічильники електроенергії, електронні лічильники електроенергії, лічильники води, лічильники тепла, перетворювачі витрати для тепло лічильників, система дистанційного зчитування, газові лічильники, ІТ-рішення, розподілювачі енергії.
      Детальніше з повним асортиментом продукції Ви можете ознайомитись на сайті фірми http://www.apator.com/ru , а замовлення зробити прямо в нас.


     ТОВ "Версія-Люкс" - єдиний український виробник димоходів, якість продукції якого підтверджено європейським сертифікатом відповідності. Дана фірма пропонує димоходи з нержавіючої сталі, димові труби, печі на дрова, матеріали для по квартирного опалення.
     Детальніше з повним асортиментом продукції Ви можете ознайомитись на сайті фірми http://www.versialux.com.ua ,  а замовлення зробити прямо в нас.
 
 
 
Назад до вмісту | Назад до головного меню